O nas

Kim jesteśmy i jak działamy

Jesteśmy nową ogólnopolską bazą noclegową skupiającą oferty zakwaterowania z całego kraju. Stawiamy przede wszystkim na rozwój oraz bycie przyjaznym serwisem dla przeglądającego użytkownika. Każdego dnia nasze działania skierowane są ku ulepszaniu serwisu - pod względem technicznym jak i ergonomicznym. Jesteśmy przekonani, iż dzięki wytrwałej i ciężkiej pracy będziemy w stanie stworzyć wyjątkowe miejsce, które da internautom ciekawy portal, a właścicielom obiektów noclegowych - możliwość zyskania nowych klientów.

Portal Przenocowac.pl powstał z myślą o małych hotelach, pensjonatach, obiektach agroturystycznych i przedsiębiorstwach majacych w swoim zakresie działań ofertę noclegową. W dobie Internetu, każdy kto nie istnieje w sieci ma problem zaistnieć w świecie rzeczywistym - tak samo wygląda to w branży hotelarsko-noclegowej. Przeciętny użytkownik planując urlop lub wakacje na samym początku sięgnie do Internetu by przeglądnąć aktualną ofertę. Z pewnością natrafi na dobrze wypozycjonowaną bazę mającą w swojej ofercie ciekawe pozycję. Jeżeli trafiłeś do nas przez wyszukiwarkę wiedz, że jest to idealne miejsce by zamieścić tutaj swoją ofertę lub poszukać zakwaterowania na urlop.

Oferujemy umieszczenie ogłoszeń za darmo! Dodanie oferty nie zajmie dużo czasu a może przyczynić się do zwiększenia popularności obiektu noclegowego w danej miejscowości lub kategorii.